تصمیم گیری در خصوص برگزاری کارناوال نوروزی ۹۹ آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری تورنه،  صبح امروز طی جلسه مشترک با حضور ابوالقاسم مهری فرماندار ،سید حسن حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره ملی کهن دیار ،مراتب چگونگی برگزاری جشنواره ملی “کهن دیار ” به میزبانی شهرستان فیروزکوه در محل فرمانداری شهرستان به بحث و مذاکره گذشته شد.

ارائه گزارش مدون از چگونگی انجام این مراسم توسط رئیس ارشاد شهرستان حسب شرایط ویژه بهداشتی و بیان نقطه نظرات دکتر مهدی رجب ترقی سرپرست شبکه بهداشت و درمان و جمع بندی موضوع توسط ابوالقاسم مهری ما حصل نخستین جلسه اعضای شورای سیاست گذاری این جشنواره بود.

همچنین در این جلسه مقرر گردید سید حسن حسینی گزارش مبسوطی از چگونگی اجرای این مراسم با در نظر گرفتن تمامی جنبه های بهداشتی به شبکه بهداشت واصل و تصمیم نهایی برگزاری آن به جلسات آتی موکول شد.

سید حسین حسینی نیز  گفت :بدون شک سلامت مردم شهرستان در ایام‌کرونایی اصلی واجب محسوب اما گذشت یک ساله از پاندمی کرونا ویروس سبب تحلیل انرژی روانی مردم شده و طبیعتا برگزاری این جشنواره با در نظر گرفتن تمامی پروتکل های وضع شده می تواند نقش سازنده ای در تلطیف اوضاع کنونی و افزایش روحیه اجتماعی مردم داشته‌باشد.

انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا