انسداد هراز تا اطلاع ثانوی/ تردد نیمه سنگین در محور فیروزکوه

به گزارش پایگاه خبری تورنه، ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از محور هراز به دلیل ریزش کوه در محدوده استان مازندران میسر نیست و این انسداد تا اطلاع ثانوی ادامه داشته و هموطنان از محورهای جایگزین فیروزکوه و کندوان استفاده کنند.

وی گفت: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور فیروزکوه به دلیل انسداد محور هراز نیمه سنگین و در برخی نقاط سنگین گزارش شده است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان رخ نداده افزود: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم روان و بدون گره ترافیکی در جریان است اما در شهرهای عبوری شرق استان بار ترافیکی بیشتری وجود دارد.

کهریزی با تاکید بر اینکه هموطنان به هیچ وجه سفر غیرضروری را آغاز نکنند، بیان کرد: هموطنان در صورت الزام به سفر با صبر و شکیبایی، رعایت پروتکل های بهداشتی، توجه کافی به جلو، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز و استراحت کافی قبل و در حین سفر به جاده ها وارد شوند.

وی تصریح کرد: هموطنان در صورتی که الزام به سفر داشتند طی هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه را در محل های مجاز به استراحت بپردازند و پس از تجدید قوا ادامه مسیر بدهند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران بیان کرد: رانندگانی که در محورهای مواصلاتی حضور پیدا می‌کنند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفاتی مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ می توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان مان رقم بزنند.

 

انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا