پویش “هر پلیس، یک رأی به یاد شهید” در شرق استان تهران راه‌اندازی شد

به گزارش پایگاه خبری تورنه، سردار کیومرث عزیزی تصریح کرد: پلیس انتظامی شرق استان تهران در آستانه برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی، پویشی راه اندازی کرده که در آن، هر پلیس به نام و نیابت از یک شهید در این رویداد مهم سیاسی شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: در سالگرد شهید انتظامی بهزاد تفرشی، از شهدای شهرستان پاکدشت به پدر ایشان قول دادیم که به نیابت از شهید در انتخابات شرکت کنیم و از تمامی نیروهای پلیس و خانواده‌های آنان نیز درخواست داریم که ثواب شرکت در انتخابات را با نیابت از شهدای انقلاب اسلامی، دوران هشت سال دفاع مقدس و شهدا مدافع حرم مضاعف کنند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به تلاش پلیس شرق استان تهران در حفظ امنیت انتخابات ریاست جمهوری، شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در هفت شهرستان پاکدشت، ورامین، قرچک، پیشوا، دماوند، فیروزکوه و پردیس در جنوب و شرق استان تهران هشت هزار نفر از نیروهای انتظامی ساماندهی شده است تا از  صندوق اخذ رای در این شهرستان‌ها محافظت کنند.

سردار عزیزی تصریح کرد: حفظ امنیت و سلامت انتخابات و صیانت از آراء مردم، زمینه مشارکت بالای مردم را فراهم و به این واسطه، اقتدار ایران اسلامی افزایش پیدا می‌کند.

وی بیان داشت: برای نخستین بار، گروهان خواهران فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با عنوان گروهان الزهرا(س) به منظور ارتقا امنیت شعب اخذ رأی آموزش دیده و ساماندهی شدند.

فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

 

 

انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا