تردد در محورهای شمالی روان است

به گزارش پایگاه خبری تورنه، سرهنگ شیرانی گفت: تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) برقرار و محور هراز مسدود است.

محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند و شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه، همدان، لرستان، مرکزی، قم، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد و خوزستان هستیم.

محورهای شریانی دهگلان – حسین آباد، سقز – مریوان و ریگان – ایرانشهر مسدود هستند.

در ادامه، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه‌های بابایی همت، زین الدین، حکیم، آزادراه، نیایش نواب و خیابان آزادی جز پرترافیک‌ترین معابر صبحگاهی شهر تهران هستند.

بزگراه نواب از میدان نهم دی و چراغی، آزادراه از پل غربی، خیابان آزادی از میدان، بزرگراهع زین الدین از شمیران نو و حکیم از شقایق دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک از ابتدای ساعات صبح در معابر شهر تهران بودیم که وضعیت ترافیکی امروز بدین صورت است.

بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک هستند.

بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا