لزوم آغاز عملیات اجرایی واحد تولیدی توسط متقاضیان زمین در شهرک های صنعتی استان تهران

به گزارش پایگاه خبری تورنه، حشمت اله عسگری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: با توجه به محدودیت زمین در شهرک های صنعتی استان و درخواست های متقاضیان همه کسانی که زمین دریافت کرده اند هرچه سریع تر نسبت به شروع عملیات اجرایی و آغاز به کار واحد تولیدی خود اقدام نمایند و در صورت تعلل و عدم انجام فعالیت در بازه زمانی مشخص شده زمین استرداد و در اختیار متقاضیان ذی صلاح قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه از همه بانک های عامل خواست شرایط اقتصادی کشور و وضعیت تولیدکنندگان و سرمایه گذاران را مد نظر قرار داده و در روند بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی نهایت مساعدت را به عمل آورند.

معاون اقتصادی استاندار تهران همچنین عنوان کرد: کمک به تولیدکنندگان به عنوان گردانندگان چرخه اقتصادی کشور همواره مورد توجه مدیران استان قرار دارد و برگزاری مستمر جلسات ستاد تسهیل، کمیته اقدام اقتصادی و بازدیدهای میدانی و همچنین عدم تعطیلی هیچ واحد تولیدی در دوسال اخیر گواه این موضوع است.

گفتنی است در این جلسه به مسایل و مشکلات غیربانکی ۱۰ طرح تولیدی در حوزه مالیات، تامین اجتماعی، شرکت شهرک های صنعتی و غیره و همچنین مسایل و مشکلات بانکی ۸ واحد تولیدی با حضور بانک های مربوطه و متقاضیان رسیدگی شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا