در انتصاب مدیران دولتی دخالت نمی کنیم ولی نسبت به تخلفات حساسیم

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس تأکید کرد: اینکه بعد از گذشت ۶ ماه از یک سخنرانی، عده‌ای اقدام به تقطیع بخشی از اظهارات من می‌کنند،‌ نشان می‌دهد که برخی‌ها که منافع‌شان به خطر افتاده به دنبال تخریب و پرونده‌سازی علیه بنده هستند تا بتوانند از این طریق مقاصد اقتصادی و تخلفات خود در منطقه را بدون مانع پیش ببرند.

به گزارش پایگاه خبری تورنه، به نقل از خبرگزاری خانه ملت، سیداحمد رسولی نژاد درباره انتشار کلیپی چند دقیقه ای از اظهاراتش در فضای مجازی که با حواشی همراه بوده، گفت: اخیراً در فضای مجازی کلیپی حدود یک دقیقه‌ای و تقطیع شده از سخنرانی بنده منتشر شده که مربوط به مراسم افتتاح دکل تلفن همراه یکی از روستاهای توابع شهرستان دماوند در اواخر فروردین ماه سال جاری می‌شود.

وی ادامه داد: بنده در آن مراسم حدود 40 دقیقه سخنرانی کردم که همان زمان در سایت‌ها و کانال‌های محلی نسخه‌ای 7 دقیقه‌ای از آن منتشر شد که بیش از 100 هزار نفر هم بازدید داشت اما هیچگونه حاشیه‌ای به همراه نداشت و هیچ یک از مردم حوزه انتخابیه واکنش منفی نسبت به این سخنرانی نداشتند چرا که برای مردم محلی نیز کاملاً مشخص بود که مخاطب حرف‌های من کدام یک از مسئولان شهرستان است.

نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس با اشاره به اهداف انتشار این کلیپ تقطیع شده تصریح کرد: سه جریان در منطقه ما حضور دارند که به دنبال تخریب بنده در آستانه انتخابات مجلس هستند. یک جریان، منتسب به یکی از روسای ادارات محلی است و اکثر مردم منطقه از عملکرد او ناراضی بودند.

رسولی‌نژاد ادامه داد: جریان دوم توسط یکی از مقامات استانی هدایت می‌شود که البته بنده چندین بار از طریق تریبون مجلس درباره تخلفات این مقام استانی هشدارهایی را به مسئولان دولت و وزارت کشور داده‌ام. یکی از تخلفات اصلی این مقام استانی این است که در شرایطی که اکثر مردم محلی با مشکلات معیشتی عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند، این مقام استانی به دنبال ساخت شهرک لاکچری مشابه با شهرک آویشن است.

وی افزود: این شهرک که این مقام استانی به دنبال ساخت آن است در محدوده چشمه اعلی دماوند که به قول معروف محل تنفس مردم است و علاوه بر آن محل آب آشامیدنی و زراعی مردم است قرار دارد و اگر این شهرک ساخته می‌شد، فاضلاب آن مستقیماً وارد آب شرب و کشاورزی منطقه می‌شد. البته خوشبختانه با پیگیری‌هایی که صورت گرفت و همکاری دادستان محترم دماوند، این زمین‌ها که 310 هزار متر مربع وسعت آن است و هر متر مربع آن حدود 40 میلیون تومان ارزش‌گذاری شده به متری حدود 260 هزار تومان آن هم به شکل قسطی به انبوه‌ساز معروف تهرانی فروخته شده بود، متوقف شد و این زمین‌ها پس گرفته شد.

نماینده دماوند خاطرنشان کرد: گروه سوم که پشت پرده انتشار این کلیپ تقطیع شده است، منتسب به یکی از افرادی است که اخیراً برای شرکت در انتخابات مجلس پیش‌ثبت‌نام کرده و به هر حال در پی تخریب بنده به عنوان رقیب انتخاباتی‌اش است.

رسولی نژاد با تاکید بر اینکه ما بر اساس فرموده رهبر انقلاب که تاکید داشتند، نمایندگان مجلس نباید در انتصابات ورود مستقیم داشته باشند، هیچگاه در پی تحمیل افراد به مقامات اجرایی نبوده‌ایم، گفت:‌ البته بر روی تخلفات حساسیت داریم و نمی توانیم نسبت به کسی که با عملکردش مردم را به دین و اسلام بدبین می‌کند بی‌تفاوت باشیم.

وی افزود: اینکه بعد از گذشت 6 ماه از یک سخنرانی، عده‌ای اقدام به تقطیع بخشی از اظهارات من می‌کنند،‌ نشان می‌دهد که برخی‌ها که منافع‌شان به خطر افتاده به دنبال تخریب و پرونده‌سازی علیه بنده هستند تا بتوانند از این طریق مقاصد اقتصادی و تخلفات خود در منطقه را بدون مانع پیش ببرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا